11 538 ₴


Ефективне прибирання різних типів підлоги з максимальною потужністю всмоктування. Цифровий інверторний двигун генерує потужність всмоктування до 200 Вт. Аеродинамічна конструкція повітряної системи оптимізує повітряний потік, а мультициклонна фільтрація повітря ефективно вловлює дрібні частинки пилу.

Прибирайте ефективніше завдяки потужності всмоктування до 200 Вт. Лопаті крильчатки цифрового інверторного двигуна, зварені ультразвуком, оптимізують повітряний потік. Тому він забезпечує високу вхідну потужність до 550 Вт, високу енергоефективність та потужність всмоктування до 200 Вт. Він також має 10-річну гарантію на двигун.

Насолоджуйтесь чистим повітрям і надзвичайною потужністю всмоктування завдяки високоефективній багатоциклонній структурі Jet Cyclone. Оптимальний повітряний шлях зменшує опір повітря, а 9 циклонів з 27 повітрозабірниками зменшують втрату потужності всмоктування. Він також гігієнічно вловлює дрібний пил, який всмоктується в пилосос.

Випускайте чисте повітря завдяки багатошаровій системі фільтрації, яка затримує 99,999% пилу. Основний циклон і металевий сітчастий решітчастий фільтр вловлюють великі частинки пилу. Струменевий циклон і мікрофільтр вловлюють дрібний пил. Нарешті, фільтр тонкого очищення вловлює мікропил.

Прибирайте вдома без зайвих зусиль, легко керуючи та рухаючись. Легка конструкція забезпечує максимальну зручність використання та зменшує навантаження на зап'ястя. Ручний корпус важить лише 1,66 кг, що на 12% легше, ніж звичайні пилососи Samsung. Тож ви можете легко прибирати по всьому будинку.

Насолоджуйтеся тривалим часом прибирання без підзарядки. Акумулятор високої ємності забезпечує всмоктування до 60 хвилин. Ви можете замінити його запасним акумулятором і прибирати до 120 хвилин. Він зберігає 70% своєї початкової продуктивності до 500 циклів.

Інтуїтивно зрозумілий цифровий РК-дисплей з підтримкою різних мов дозволяє керувати та обслуговувати пилосос. Ви можете з першого погляду побачити рівень всмоктування та залишковий час роботи акумулятора. Дисплей сповіщає вас про проблеми та пропонує рішення.

Підтримуйте пилозбірник у гігієнічно чистому стані та легко очищайте пилосос. Весь контейнер для пилу об'ємом 0,8 л, включно з мультициклонною системою, можна повністю мити, тож він завжди буде чистим і свіжим. Він також легко знімається, не від'єднуючи трубу від корпусу.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Тип | Вертикальний |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Тип прибирання | Суха |
| Потужність всмоктування | 200 Вт |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Об'єм пилозбірника | 0.8 л |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
| Час заряду акумулятора | 3.5 годин |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 86 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1130 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Глибина | 215 мм |
| Вага | 2.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 36 місяців від виробника |