33 498 ₴

Насолоджуйся смачною та ароматною кавою з особистим бариста Philips LatteGo Pro Café Aromis. Компактна кавоварка може приготувати понад 50 рецептів різноманітних напоїв, що містять кофеїн: від еспресо до колд-брю. Задіюється збільшена витрата зерен для яскравої ароматики на рівні справжньої кав'ярні. Як гарячі, так і освіжаючі різновиди кави доступні завдяки системі LatteGo Pro, яку можна легко очистити проточною водою за 10 секунд. Девайс не займає багато місця на робочій поверхні в кухні і не створює надмірного шуму.

Технологія BrewExtract дає можливість дозувати зерна збільшеними порціями для створення того самого неповторного смаку, ніби чашечку кави доставили прямо з кав'ярні, але для цього не потрібно виходити з дому. Користувач може вибрати один із семи рівнів інтенсивності на свій смак.

Система LatteGo Pro дає можливість готувати ідеальні як гарячі, так і освіжаючі напої: капучино, айс-латте, раф. Конструкція для подачі молока забезпечує ідеальний результат як на звичайному, так і на рослинному молоці. Її можна мити навіть у посудомийній машині, а відсутність трубок дозволяє очищати систему всього за 10 секунд. Варильну групу також можна очистити під проточною водою. Ідеальна ніжна піна доступна за лічені хвилини з інноваційним капучинатором в кавомашині Philips LatteGo Pro Café Aromis.

Відкривай для себе щодня щось нове: кавоварка дає можливість спробувати понад 50 різних рецептів гарячої та освіжаючої кави. Ти можеш побалувати смакові рецептори і бадьорим еспресо, і прохолодним колд-брю.

Девайс обладнаний інтуїтивно зрозумілим сенсорним TFT-дисплеєм з діагоналлю 4,3 дюйма, який дозволяє в пару кліків запускати приготування кави.
Також доступний віддалений варіант управління через додаток HomeID. Обирай, які зерна волієш використовувати, і онлайн-помічник автоматично підлаштує параметри варіння для максимального вилучення смаку в готовому напої.
У додатку можна регулювати міцність, об'єм і температуру відповідно до твоїх уподобань.

Запатентована технологія SilentBrew дозволяє використовувати кавоварку Philips LatteGo Pro Café Aromis в будь-який час доби, щоб користувачі могли насолодитися комфортом під час приготування ароматної чашки кави. Модернізована звукоізоляція корпусу забезпечує на 40% менше шуму, і ця кавоварка отримала сертифікацію Quiet Mark

Ідеальна кава починається зі свіжомелених зерен. Насип улюблених зерен у контейнер, вибирай рецепт в один клік, і вбудовані жорна витягнуть з них весь аромат і смак. Доступне точне регулювання ступеня помелу: від дрібного до грубого з 12 кроками. Додай ще смаку і міцності з меншою часткою гіркоти в смаку з функцією додаткової порції кави Extra Shot. Використовуй її з будь-якими рецептами.

Використовуй екорежим, щоб скоротити витрату води та електроенергії, не жертвуючи при цьому якістю готових напоїв. Кавоварка Philips LatteGo Pro Café Aromis дозволяє приглушити індикацію та підсвічування раніше і використовувати менше води при промиванні, а також швидше перемикатися в режим очікування.
Готуй понад 5000 чашок кави без очищення від накипу завдяки спеціальному фільтру AquaClean. Він очищає воду ще до початку приготування, щоб твій напій вийшов ще смачнішим.

Рідше поповнюй резервуар для води завдяки великому об'єму 1,9 л. Цього достатньо для всієї сім'ї або щоб пригостити гостей. Кавоварка з кавомолкою і капучинатором не тільки готує смачну каву, але і відмінно впишеться в інтер'єр кухні.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Призначення | Побутове |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип використовуваної кави | Зерна |
| Об`єм | 1.9 л |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Країна виробник | Румунія |
| Стан | Новий |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Додаткові функції | |
| Капучинатор | Так |
| Спосіб приготування капуччино | автоматичний |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Контроль міцності кави | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Швидкий пар | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Плита автопідігріва | Ні |
| Автоматичне очищення від накипу | Так |
| Підігрів чашок | Ні |
| Інтегрована система обліку (Шеф карта) | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Об'єм контейнера для зерен | 275 г |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Тип нагрівача | термоблок |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Контейнер для відходів | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 389 мм |
| Ширина | 251 мм |
| Глибина | 452 мм |
| Вага | 9.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 міс. від виробника |