8 508 ₴







*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Білий |
| Об'єм пилозбірника | 0.55 л |
| Положення регулятора потужності всмоктування | рукоятка |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Волога, Суха |
| Тип труби всмоктування | Цілісна |
| Час заряду акумулятора | 5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 28 хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.2 кг |
| Висота | 1093 мм |
| Глибина | 271 мм |
| Ширина | 203 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Об'єм котла (бака для води) | 0.78 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців від виробника |
| Ємність акумулятора | 2500 мАч |
| Потужність всмоктування | 15000 Па |