5 127 ₴

Матриця Sony IMX415 Z50 забезпечує кінематографічну якість зображення 4K з чіткими деталями та віддаленими сценами в реалістичній чіткості, завдяки чому читання номерних знаків стає легким.
Вбудований адаптивний алгоритм обробки зображення забезпечує реалістичні кольори у кожній сцені та захоплює деталі з приголомшливими результатами.
2.3-дюймовий екран, універсальне кріплення, фізичні кнопки, регульований об'єктив - Z50 з його інноваційним, простим та сучасним дизайном ідеально впишеться у лобове скло.

Технологію NightVIS на основі сенсора Sony IMX415, 7 оптичних лінз та діафрагми F1.75, щоб покращити нічну зйомку ландшафту. Поєднання програмного та апаратного забезпечення дозволяє захоплювати більше світла та інформації про зображення, підвищуючи здатність працювати в темряві та створювати надзвичайно чіткі нічні зображення.
Камера Z50 одночасно знімає зображення спереду та ззаду автомобіля з роздільною здатністю 4K спереду та 1080P ззаду, запобігаючи потенційним аваріям та проблемам з відповідальністю.
Підтримка карт пам'яті microSD класу 10 з максимальною ємністю 512 ГБ та циклічний запис дозволяє зберігати більше спогадів про водіння.

Коли система виявляє помилку на картці пам'яті, вона автоматично перемикається на NAND Flash-пам'ять і відновлює пошкоджені файли, щоб зберегти весь відзнятий матеріал. Чудова продуктивність зберігання дозволяє відчувати себе комфортно.
Система попередження про рух уперед, яка виявляє рух перед передньою камерою, із голосовим нагадуванням.
Датчик перевантаження автоматично запише відео при виявленні екстреного гальмування та зіткнень, заблокує видалення поточного файлу та збереже його в окремому файлі для подальшого перегляду та пошуку.

Завдяки точному гіроскопічному датчику та алгоритму, що забезпечує повний віртуальний ігровий досвід, ваші відеоматеріали будуть дивовижними та унікальними.
Завдяки системі керування живленням IPS ви можете стежити за своїм автомобілем вдень та вночі. Вона інтелектуально визначає напругу в електричній системі автомобіля та уникає розряджання акумулятора.
Автомобільний відеореєстратор із живленням від суперконденсатора може безпечно записувати зображення навіть в екстремальних погодних умовах – від 20°C до 65°C. На відміну від реєстратора з живленням від літієвої батареї, суперконденсатор запобігає ризику перегріву та вибуху, продовжує термін служби та підтримує запис останніх 3-4 секунд, навіть коли реєстратор вимкнено.
Завдяки вбудованому Wi-Fi можна підключити відеореєстратор Z50 до програми DDPAI для перегляду, відтворення та завантаження записів. Легко редагуйте відео за допомогою різноманітних ефектів, фільтрів та музики, діліться та відкривайте для себе дивовижні краєвиди з людьми по всьому світу.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DDPAI |
| Кількість камер | 2 |
| Дозвіл запису | 3840х2160 |
| Максимальна частота кадрів відео | 25 кадрів/с |
| Формат стиснення | MP4, H. 265 |
| Підтримувані формати флеш-карт | microSD |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Наявність GPS | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Підтримка | Wi-Fi |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Кут огляду | 140 град. |
| Запис часу і дати | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 2.3 дюйм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 82 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Висота | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Підтримка карт пам'яті | MicroSD до 512 Гб |
| Живлення | 12 В |
| Діафрагма | f/1.8 |