4 598 ₴

Відеореєстратор-дзеркало 70mai Dash Cam S410 забезпечує двоканальний запис і функціонал з нічним баченням, щоб власник авто міг не хвилюватися в різних дорожніх ситуаціях, а також залишаючи транспорт на парковці. Буферизований аварійний запис гарантує збереження важливих відеоматеріалів. На сенсорному екрані зі зручною діагоналлю добре видно фіксацію подій в режимі реального часу. Дистанційне керування функціоналом записуючого пристрою дозволяє тримати під контролем всі події навколо транспортного засобу.

Обмежена видимість залишається в минулому, якщо в автомобілі використовується відеореєстратор 70mai Dash Cam S410. Він транслює більш широке і чітке зображення прямо на 9,35-дюймовий дисплей, в режимі реального часу і без перебоїв записуючи те, що відбувається як спереду, так і ззаду за допомогою камери RC15. До твоїх послуг безперешкодний огляд дороги для контролю ситуації.

Фронтальні камери заднього виду з роздільною здатністю 2,5K і 1080p відповідно забезпечують розширене охоплення простору навколо автомобіля і мінімізують сліпі зони. Переключитися між трьома режимами перегляду для досягнення максимальної візуалізації передньої і задньої частини автомобіля можна в один клік. Користувачеві доступний розділений режим і профіль одиночного перегляду для зручності.

Завдяки збільшеній діафрагмі f/1.55, технології WDR і фірмовій функції Super Night Vision відеореєстратор дозволяє отримати деталізовані кадри навіть при недостатньому освітленні. Пристрій відмінно підходить для зйомки в тунелях, на темних дорогах і під час нічних тривалих поїздок.

При сценарії будь-якого рівня складності відеореєстратор-дзеркало 70mai Dash Cam S410 вловлює кожну деталь в роздільній здатності 2,5K. Негода або слабка освітленість зони контролю більше не будуть проблемами: девайс зафіксує номерні та дорожні знаки в максимальній якості.

Аварії, форс-мажорні епізоди і небезпечні моменти відбуваються миттєво і те, що їм передує, має важливе значення. Вдосконалена функція попереднього запису дозволяє зафіксувати події до і після будь-якого інциденту, гарантуючи збереження всієї історії. Ці важливі відеоматеріали зберігаються в окремій ексклюзивній папці, доступній для використання через додаток.

Під час увімкнення задньої передачі відеозаписуючий девайс відображає широкий огляд заднього виду з рівня землі. Легко регулюй лінії для допомоги в паркуванні на трьох різних рівнях висоти і двох варіаціях ширини, щоб вони відповідали твоєму стилю паркування. Камера заднього виду RC15 захищена від впливу вологи за стандартом IP67, забезпечуючи спостереження і акуратне паркування в дощ, туман і сніг.

Система працює на базі суперконденсаторів і забезпечує стабільне функціонування при екстремальних температурах, витримує до 500 000 циклів зарядки і гарантує резервний захист при спонтанному відключенні живлення.

Коли автомобіль припаркований, відеореєстратор автоматично записує 30-секундне відео при виявленні будь-якої фізичної взаємодії або зіткнення, зберігаючи важливі докази для випадків взаємодії зі страховими компаніями та вирішення спорів.

Конструкція відеореєстратора легко кріпиться поверх існуючого дзеркала за допомогою регульованих ременів. Розширюваний корпус підходить для установки на дзеркала різних розмірів, а поворотна лінза дозволяє вибрати оптимальний кут огляду.

Користувач може збільшити зображення на сенсорному екрані в 1,5-2 рази, щоб чітко розглянути кожну деталь. Додатковий GPS-модуль дає можливість відстежувати маршрути, швидкість руху для отримання об'єктивної інформації про переміщення. Девайс підтримує установку карт пам'яті для збільшення обсягу сховища і безперебійного запису важливих подій. Дистанційне керування через додаток і Wi-Fi-підключення дозволяє переглядати, керувати і завантажувати відзнятий матеріал в пару кліків.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 70Mai |
| Кількість камер | 2 |
| Дозвіл запису | 2560х1440 |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Підтримувані формати флеш-карт | microSD |
| Режим запису | Циклічна |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Датчик удару | Є |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Підтримка | Wi-Fi |
| Процесор | Novatek |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Кут огляду | 125 град. |
| Запис часу і дати | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 9.35 дюйм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 266 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Підтримка карт пам'яті | MicroSD до 256 Гб |
| Тип екрану | IPS |
| Діафрагма | f/1.55 |