802 ₴

Wi-Fi камера відеоспостереження з функцією панорамування/нахилу.

Покращуйте візуальне сприйняття історій завдяки надчіткому зображенню 2K. Точно розроблена оптика фіксує яскраві кольори та реалістичні деталі, перетворюючи моменти на надзвичайні спогади.

Жодна деталь не залишається непоміченою. Розумно відстежує рух цілодобово, гарантуючи, що об'єкти залишаться в полі зору. MC200 забезпечує надійний та комплексний захист, незалежно від того, чи це домашня безпека, чи моніторинг бізнесу.

Виявляє рух людей та об'єктів, мінімізуючи хибні тривоги від пилу, світла чи комах. Завжди будьте в курсі того, хто знаходиться поруч із вашою власністю.

Виявляє плач дитини та надсилає точні сповіщення, тримаючи вас в курсі подій та готовими до реагування.

Нічне бачення пропонує чітке чорно-біле зображення на відстані до 12 метрів, забезпечуючи детальну видимість навіть у повній темряві.

Чуйте та відповідайте в режимі реального часу завдяки вбудованому мікрофону та динаміку. Спілкуйтеся з родиною та домашніми тваринами в будь-який час.

Налаштуйте свою зону конфіденційності, щоб легко блокувати небажані перегляди. Не потрібно турбуватися про витік особистих моментів.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mercusys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Поворотний |
| Застосування | Внутрішня |
| Фізичний розмір матриці | 1/3" |
| Роздільна здатність (Мп) | 3 |
| Формат стиснення | H. 264 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 12 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 2304х1296 |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Світлосила об'єктива | 2 F |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 40 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 74 град. |
| Робота з зображенням | |
| Цифрове збільшення | 10.8 х |
| Виявлення руху | Так |
| Інтерфейси | |
| Порт для SD-карти | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Ні |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Кут повороту | 340 град. |
| Кут нахилу | 70 град. |
| Напруга | 9 В |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Довжина | 78.4 мм |
| Ширина | 78.4 мм |
| Висота | 105.6 мм |
| Вага | 200 г |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 |