985 ₴

Потужний і компактний літій-полімерний акумулятор з трьома портами (2×USB-C + USB-A) та максимальною потужністю 15 Вт (Power Delivery). Забезпечує 3–5 повних зарядок сучасного смартфона, підтримує швидке заряджання телефону та одночасне живлення кількох пристроїв. Має вбудований захист від перезаряду, короткого замикання та перегріву, зручний форм-фактор для кишені чи рюкзака.

Від перезаряду, перерозряду, короткого замикання, надмірного струму та перегріву. LED-індикатор показує залишок заряду. Надійний вибір для щоденного використання та подорожей.

Компактний і надійний аксесуар у стильному чорному виконанні, створений для комфортного щоденного використання. Завдяки міцній конструкції та продуманому захисту він допомагає убезпечити пристрій від подряпин, пилу та випадкових пошкоджень. Легка та практична форма робить його зручним для подорожей, роботи, навчання та активного способу життя, забезпечуючи поєднання функціональності, довговічності та сучасного дизайну.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAMA |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від USB |
| Роз'єми | USB Type-A, USB Type-C |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 3000 мА |
| Особливості | Дисплей |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 3 |
| Максимальна потужність W | 15 |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 143.3 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Висота | 29.5 мм |
| Вага | 425 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |