
Корпус покритий пластиком переважно, але для IIIF150 це не в новинку. При цьому реальна захищеність даного смартфона за стандартом IP69K, що дозволяє Вам і воду його кидати, і на землю - висота до 1.5 м, глибина аналогічна. Задня панель є візитною карткою не тільки цієї моделі, а й бренду в цілому – тут знаходяться камери зі спалахами, а дизайн їхньої установки Ви точно ні з чим не переплутаєте. Товщина корпусу складає 10.55 мм, а вага 255 г – непогано, як для міцного смартфона.

Маючи у своєму розпорядженні 8-ядерний процесор Unisoc T606, ця модель відмінно підходить для невибагливих користувачів. Цього процесора вистачатиме для нескладних завдань, адже в парі з ним є 4 Гб оперативної пам'яті, чого для сучасних ігор не вистачатиме. Постійна пам'ять об'ємом 128 Гб, але картки пам'яті підтримуються. Акумулятор ємністю 5500 мАг дає можливість добу користуватися пристроєм, що загалом є стандартом.
6.6 Дм по діагоналі має IPS дисплей, а роздільна здатність його 720х1612 пікселів. Для бюджетного сегменту такий дисплей підходить: немає проблем ні з рівнем яскравості, ні з якістю передачі кольору. При цьому дисплей добре захищений, має також частоту оновлення 90 Гц, а це куди більше впливає на Ваш комфорт у використанні, ніж підвищена роздільна здатність, наприклад. Хороше олеофобне покриття дає можливість пальцям ковзати по склу плавно.

Знімає Oukitel IIIF150 Air3S на основну камеру з роздільною здатністю 16 Мп - не багато, але важлива фактична чіткість, а не порожні цифри. А ось насправді знімки мало чим відрізняються навіть від 50-Мп камер - вся справа в добрій оптимізації. З тінями камера працює непогано, автофокусування відбувається досить швидко. Висвітлення при цьому бажано знайти краще, особливо воно потрібне для відео зйомки, яку можна проводити у FullHD роздільній здатності. Фронтальний модуль на 8 Мп, і як селфі камери він непоганий, якщо Ви, звичайно, не розраховуєте на флагманські знімки.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| Репліка | Ні |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Поперемінний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Чорний |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1612х720 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 267 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Unisoc T606 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 1600 МГц |
| Відеопроцесор | Mali-G57 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 1 Гб |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | USB Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Супутникова навігація | Galileo, GPS, ГЛОНАСС |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5500 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 16 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Максимальна роздільна здатність відео | 1920x1080 |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Диктофон | Так |
| Ігри | Так |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Обсяг телефонної книги | 10000 номер. |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Сканер особи, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Компас, Акселлерометр |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 168.8 мм |
| Ширина | 79.6 мм |
| Товщина | 10.55 мм |
| Вага | 255 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Операційна система | Android 14 |
| Гарантія | 3 місяці від магазину |