4 213 ₴

Відеореєстратор 70mai Dash Cam Pro Plus показує, яким має бути автомобільний рекордер. Екран на матриці IPS 2” дозволяє переглядати картинку. На базі SONY IMX335 5 Мп сенсора формується зображення з роздільною здатністю 1944P. Запис здійснюється як із фронтальної, так і з задньої сторони. Цілодобове спостереження за припаркованим авто допоможе уникнути спірних ситуацій. Вбудований функціонал GPS з ADAS запобігає зіткненням.

Модель вражає якістю зображення, яке дозволяє розглянути картинку в деталях, отримавши роздільну здатність 1944P HD (у 2.5 рази краще за 1080). Відтепер номерні знаки та інші важливі деталі не вислизнуть із кадру. Більше жодних спірних ситуацій – лише правда, лише факти.

Автомобільний рекордер працює на основі датчика SONY IMX335. 5-мегапіксельна матриця дозволяє отримати ідеальне зображення з чіткою деталізацією в умовах відеоспостереження. Датчик підтримує режим уповільненої зйомки, якісно передає кольори, відмінно відпрацьовує як за умов нормального освітлення, і у темряві.

Алгоритми технологій 3D DNR та WDR орієнтовані на підтримку чіткості кожного кадру за рахунок регулювання експозиції, зниження рівня шуму, створення якісного розмаїття. Важливим чинником стало використання діафрагми збільшеного розміру F1.8: вона захоплює ще більше світла, що особливо важливо за умов слабкої освітленості. Тепер нічні зйомки будуть ще простішими.

Відеореєстратор 70mai Dash Cam Pro Plus після паркування переходить у режим очікування: не відключає спостереження, а приводить у дію G-сенсор. Він виявляє рухову активність, якщо машина не заведена. Автоматичний запис починається під час зіткнень, а голосовий оператор повідомить про подію, як тільки реєстратор буде увімкнено.

Завдяки функціоналу ADAS відеореєстратор може запобігати аварійним ситуаціям, фіксуючи наближення об'єктів та повідомляючи водія про них. Скорочення безпечної відстані між авто, небезпечне випередження, раптове виникнення перешкод – ризик опинитися в аварійній ситуації буде значно нижчим.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 70Mai |
| Кількість камер | 1 |
| Кількість мегапікселів камери | 5 Мп |
| Дозвіл запису | 2592x1944 |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Формат стиснення | H. 264, MP4 |
| Підтримувані формати флеш-карт | microSD |
| Режим запису | Циклічна |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Датчик удару | Є |
| Наявність GPS | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Підтримка | Wi-Fi |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Кут огляду | 140 град. |
| Автономне живлення | Є |
| Функція автозапису | Так |
| Запис часу і дати | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 2 дюйм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 83 мм |
| Ширина | 60.5 мм |
| Висота | 37.9 мм |
| Вага | 580 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Роз'єми | micro-USB |
| Мікрофон | Да |
| Акумулятор | 500 маг |
| Процесор | HiSilicon Hi3559 V20 |