
8 238 ₴

OUKITEL IIIF150 B3 – це захищений смартфон середнього класу, що відповідає стандартам захисту IP68, IP69K та MIL-STD-810H, що робить його надзвичайно стійким до зовнішніх впливів. Він витримує падіння з висоти до 1,5 м-коду, може бути занурений у воду, також здатний працювати в умовах екстремальних температур.

Смартфон має 6,6-дюймовий дисплей з роздільною здатністю HD+ 720x1612 пікселів та частотою оновлення 90 Гц. Захищений міцним склом Corning Gorilla Glass, цей екран стійкий до подряпин та ударів, що робить його ідеальним для щоденного використання у різних умовах.
Dynamic Island – це революційне рішення багатозадачності. Функція дозволяє отримувати повідомлення про заряд батареї, розблокування через розпізнавання обличчя та вхідні дзвінки, навіть якщо ви використовуєте інші програми. Легко перемикайтеся між завданнями одним дотиком до Dynamic Island. Вона з'являється лише тоді, коли це необхідно, допомагаючи максимально ефективно використовувати простір екрану та покращуючи ваш досвід використання.




*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Oukitel |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт связи | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Состояние | Новое |
| Реплика | Нет |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Материал корпуса | Резина, Металл, Пластик |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Цвет | Черный |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Экран | |
| Цветной экран | Да |
| Тип экрана | IPS |
| Диагональ экрана | 6.6 дюйм |
| Разрешение экрана | 1612х720 |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 267 |
| Сенсорный экран | Да |
| Тип сенсорного экрана | Емкостный |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Память и процессор | |
| Процессор | Mediatek Helio G96 |
| Количество ядер | 8 |
| Частота процессора | 2050 МГц |
| Видеопроцессор | Mali-G57 MC2 |
| Объём встроенной памяти | 256 GB |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Максимальный размер карты памяти | 2 ТБ |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | USB Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Спутниковая навигация | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 10800 мА/ч |
| Крепление аккумулятора | Несъемный |
| Возможность подзарядки от USB | Да |
| Мультимедиа | |
| Фотокамера | Да |
| Вспышка | Светодиодная |
| Максимальное разрешение видео | Full HD (1920 x 1080) |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 8 Мп |
| Диктофон | Да |
| Игры | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Сканер отпечатка пальца, Ударопрочный корпус, Быстрая зарядка, Пылезащитный корпус, Фонарик, Датчик освещенности, Датчик приближения, Гироскоп, Компас, Акселлерометр |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 168.8 мм |
| Ширина | 79.6 мм |
| Толщина | 15.85 мм |
| Вес | 336 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Стандарт защиты | IP68, IP69К, MIL-STD-810G |
| Гарантия | 3 месяца от магазина |
| Основная камера, Мп | 100 Мп + 20 Мп |