
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Підставка |
| Тип охолодження | Активний |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Глибина | 16 мм |
| Вага | 0.55 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана ноутбука | До 16'' |
| Особливості | Регуляція кута нахилу |