4 924 ₴

Інноваційна система 360°StirTechnology змінить ваше уявлення про готування. Об'єднуючи новий підхід до розподілу мікрохвиль, вона забезпечить вплив на продукти через керамічне дно камери мікрохвильової печі. Це гарантує рівномірне запікання та розігрівання без появи холодних зон, щоб ви насолоджувалися ідеальним приготуванням кожен раз. А це означає, що більше немає необхідності в тарілці, що обертається. GORENJE збереже максимум аромату і смаку ваших кулінарних шедеврів.

Спеціальна технологія розподілу мікрохвиль виключає необхідність у використанні обертової тарілки. Тепер дно робочої камери вкрите спеціальною керамічною пластиною, що крім розширення корисного простору, дає можливість готувати кілька страв одночасно. Дайте волю натхненню і втілюйте будь-яку рецептуру, не сумніваючись у результаті з GORENJE.

Для очищення гладкої та рівної поверхні керамічного дна робочої камери вам не знадобляться жодні особливі зусилля та спеціальні мийні засоби. Просто візьміть вологу губку і протріть поверхню, видаляючи залишки їжі та жир одним рухом. GORENJE дозволить забути про виснажливий догляд, щоб ви насолоджувалися приготуванням улюблених страв без зайвих турбот.

Об'єднуйте неймовірні можливості мікрохвиль і гриля, відкриваючи нові кулінарні переваги сучасної GORENJE. Тепер вам доведеться витрачати менше часу, щоб приготувати м'ясо, піцу або іншу випічку. Забезпечуючи рівномірне запікання, мікрохвильова піч створить апетитну рум'яну скоринку зовні. А це ідеальна гармонія смаку, аромату та текстури в кожній порції.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Об`єм | 20 л |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Поворотні |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Гриль | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Ні |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Характеристики гриля | |
| Тип гриля | кварцовий |
| Максимальна потужність гриля | 800 Вт |
| Вертел | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Режим розморожування | Так |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Приготування на пару | Ні |
| Звуковий сигнал | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Дверца | Відкидна |
| Відкривання дверцят | кнопка |
| Захист від дітей | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 289 мм |
| Ширина | 455 мм |
| Глибина | 361 мм |
| Вага | 12.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці від виробника |