2 188 ₴

Бездротовий компресор 70mai Cordless Air Compressor 2 забезпечує вражаюче швидке підкачування, що є в два рази більшим показником і дозволяє оперативно накачувати шини під час дорожніх форс-мажорів. На зручному цифровому дисплеї відображається значення тиску, одиниці виміру, режим роботи і рівень заряду. Завдяки оптимізованій продуктивності та зручному дизайну, автокомпресор є відмінним вибором для автолюбителів.

Пристрій забезпечує витрату повітря 12 л/хв при тиску 40 PSI, що на 50% більше, ніж у попередньої моделі. Збільшений циліндр стискає більше повітря за кожен цикл, що позитивно впливає на продуктивність і дозволяє накачати порожню шину 235/70R17 всього за 10 хвилин і 55 секунд. Це приблизно на 18% швидше, ніж в середньому в цій ніші на ринку.

Подовжений повітряний шланг забезпечує збільшений радіус. Для ефективного і швидкого накачування не потрібно присідати. Універсальний автокомпресор вибухозахищений і сумісний з клапанами Schrader і Presta. З'єднувач клапана з швидким від'єднанням дозволяє накачувати без використання рук. Конструкція забезпечує безпечне і легке від'єднання після завершення циклу підкачування. Як тільки необхідний тиск в шині досягається, система компресора автоматично відключається, щоб запобігти перекачуванню. Антиковзні підкладки в основі створюють стійке положення приладу на поверхні.

Модель обладнана світлодіодним підсвічуванням, яке спрощує його використання в умовах недостатньої освітленості на дорогах і в гаражах у вечірній час. У конструкції використовуються два світлодіоди з більшою світловою кришкою, що гарантує більш яскраве і рівномірне освітлення, спрощуючи пошук клапана в нічний час.

Один автокомпресор 70mai Cordless Air Compressor 2 підходить для автомобілів, мотоциклів, велосипедів і м'ячів. Компактні розміри і незначна вага портативного пристрою створюють умови для зручного використання і транспортування.

У комплекті поставляється 4-значний цифровий манометр з кроком регулювання ±0,5 PSI для точного підкачування шин. Підходить для ігор з м'ячем, де потрібне точне регулювання тиску. Підтримує одиниці виміру PSI, Bar і kPa, забезпечуючи гнучкість використання і задовольняючи потреби різних користувачів.

Оснащений вбудованою ємнісною батареєю бездротовий компресор 70mai Cordless Air Compressor 2 дозволяє накачувати шини в будь-який час і в будь-якому місці без необхідності пошуку розетки. При повній зарядці він може повністю накачати до 2,3 стандартних шин 205/65R16 або підкачати до 14 шин.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 70Mai |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний тиск | 10.3 атм |
| Продуктивність | 26 літр/хв |
| Тип | Однопоршневий |
| Тип насосу | акумуляторний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Вбудований акумулятор | 2600 мАч |
| Габарити | 106 х 92 х 50 мм |
| Вага | 423 г |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Длинна шланга | 0.6 м |
| Цикл работы | 21 мин |
| Напруга живлення | 7.2 В |
| Робоча температура | -20°C − +60°C |
| Особливості | Автостоп, Ліхтарик, Манометр |