13 255 ₴

Відеореєстратор 70mai Dash Cam X800 Omni — це твій надійний супутник у дорозі та під час стоянки, який захищає твій автомобіль з усіх боків. З цим відеореєстратором ти отримаєш запис із якістю зображення 4K, при якому кожну деталь буде добре видно. Покращене нічне бачення забезпечує високу чіткість, а режим спостереження за паркуванням стежить за машиною 24/7. У разі інциденту буферизований екстрений запис дозволить зберегти важливі кадри до, під час і після події, забезпечуючи тебе доказовою базою. Вбудовані GPS-трекери автоматично записують швидкість, час і місце розташування, надаючи повну картину поїздки. Завдяки високошвидкісній передачі даних зі швидкістю до 20 МБ/с з Wi-Fi 6 5 ГГц, ти зможеш миттєво завантажити відео на смартфон.

Задня камера 70mai Rear Cam RC14 — це ідеальне доповнення до відеореєстратора 4K Omni, яке забезпечить надійний захист з усіх боків, фіксуючи всі події, що відбуваються позаду автомобіля. Камера записує відео у високій роздільній здатності та гарантує чітке і деталізоване зображення. Вона підключається до основного відеореєстратора, забезпечуючи синхронізацію записів, тому ти завжди зможеш відновити повну картину того, що відбувається навколо.

Завдяки запису у форматі 4K (3840x2160) 60 к/сек ти назавжди забудеш про розмиті або нечіткі кадри. Реєстратор дає можливість збільшувати зображення, щоб краще роздивитися кожну дрібну деталь, відтворюючи повну картину всього, що відбувається на дорозі. Технологія MaiColor Vivid+ максимально точно адаптує зображення до особливостей людського зору, оптимізуючи зображення для різних сцен і пригнічуючи шуми. Це забезпечує значне поліпшення якості зображення та більш надійну гарантію безпеки водіння.

Реєстратор оснащений просунутою системою виявлення руху з ШІ 2.0, яка гарантує твоєму автомобілю повний захист. Об'єднання датчиків на ефекті Холла з магнітною системою забезпечує ідеально точне позиціонування об'єктива, а плавний поворот на 340° дає камері повний огляд на 360°, виключаючи сліпі зони. Оновлені алгоритми ШІ тепер можуть з високою точністю відстежувати поодинокі та множинні цілі, а також об'єкти, що швидко рухаються. Розумна система адаптується до будь-якої ситуації: при виявленні потенційної загрози камера автоматично фокусується на об'єкті і записує 30-секундний ролик — до і після інциденту — для збереження всіх важливих доказів.

Захисти свій автомобіль вночі з відеореєстратором 70mai Dash Cam X800 Omni. Ексклюзивна технологія 70mai Night Owl Vision дозволить тобі бачити все навіть у повній темряві. Завдяки збалансованій експозиції і поліпшеному контролю відблисків ти зможеш з легкістю розрізняти деталі, які раніше були недоступні. Навіть номерні знаки машин, що їдуть удалині, будуть чіткими і розбірливими — це дає тобі незаперечну перевагу в разі інциденту на дорозі.

Відеореєстратор 70mai Dash Cam X800 Omni створений, щоб працювати без збоїв у будь-яких умовах. Замість звичайного акумулятора він оснащений суперконденсатором, який витримує екстремальні температури — від -40°C до +85°C. Крім стійкості до температур, суперконденсатор має вражаючий термін служби. Він здатний витримати сотні тисяч циклів зарядки без втрати продуктивності, що робить його неймовірно надійним рішенням на довгі роки.

За підтримки 4G LTE ти зможеш краще взаємодіяти з автомобілем у будь-якому місці та отримаєш миттєві повідомлення на свій телефон у разі зіткнення, навіть якщо перебуваєш на відстані. У застосунку можна з легкістю знайти автомобіль на переповненій парковці та отримати покрокову навігацію. Технологія відстеження маршруту в реальному часі дозволяє тобі контролювати те, що відбувається, навіть коли за кермом хтось інший. Ти зможеш віддалено переглядати маршрут руху і бути в курсі статусу свого автомобіля в будь-який час.

Відеореєстратор 70mai Dash Cam X800 Omni дає тобі повну впевненість у безпеці твого автомобіля, навіть коли ти не поруч. Удосконалена система спостереження за паркуванням тепер працює ще краще в темний час доби. Вона налаштована для підвищення яскравості при слабкому освітленні, що дозволяє отримувати кадри з високою чіткістю навіть у найтемніших умовах, на яких всі деталі будуть відмінно видимі, гарантуючи покращений захист твого автомобіля вдень і вночі.

Вбудований GPS-модуль з високою точністю фіксує швидкість, час і координати, забезпечуючи легкий доступ до актуальної інформації в застосунку. Надчутлива система ADAS (Advanced Driver-Assistance System) заздалегідь попереджає про потенційні ризики, такі як з'їзд зі смуги руху, можливе лобове зіткнення або початок руху автомобіля попереду. Система розпізнає пішоходів і велосипедистів, надаючи додатковий рівень захисту на дорозі.

Оновлений буферизований екстрений запис збільшений до 3 хвилин, забезпечуючи впевненість, що жоден важливий момент не буде упущений. Пристрій фіксує все, що відбувається до зіткнення, сам момент удару і ще 30 секунд після нього. Це означає, що ти отримаєш повний і детальний звіт про подію, який допоможе довести твою правоту в будь-якій ситуації.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Кількість камер | 2 |
| Дозвіл запису | 3840х2160 |
| Максимальна частота кадрів відео | 60 кадрів/с |
| Формат стиснення | H. 264, MP4 |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Датчик удару | Є |
| Наявність GPS | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Підтримка | Wi-Fi, Bluetooth |
| Процесор | Novatek |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Кут огляду | 146 град. |
| Автономне живлення | Є |
| Запис часу і дати | Так |
| Аварійний запис | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 1.4 дюйм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| Підтримка карт пам'яті | Micro SD до 512 ГБ |
| Тип екрану | IPS |